Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Hrom

0 ЕУР

Се продава од: Дејан 25 јун. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан 60m2 + 7m2 подрум во населба Хром, во мирен дел и одлично место за живеење со тоа што во непосредна близина на станот има градинка и основно училиште. Станот има градско парно греење, и се наоѓа на приземје со одличен распоред и се состои од дневна, спална, посебно издвоена кујна и тераса со поглед кон Водно. Зградата е опкружена со паркче и клупи и се наоѓа на мирна, споредна улица со комотен паркинг. Цена по договор.
Дејан
070260172
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации