Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 08:20

Stan od 68m2 vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: јун. 13 08:20
Прегледи: 845
Se prodava stan vo Gorce petrov na mirna lokacija vo blizina na gradinka uciliste marketi i avtobuska stanica.
Stan 1 Visoko Prizemje 68m2
Dnevna so kujna
Spalni sobi 2
Banja
Hodnik.
Podrum 12m2+ Dvorno mesto Vkluceno vo cena
Cena 64 500 €.
Stan 2 Visoko Prizemje 72m2
Dnevna so kujna
Saplni sobi 2
Banja
Hodnik
Podrum 12m2+Dvorno mesto vkuceno vo cena.
Cena 68 000€.
tel 070 204 900
Опис на линк

.....

Izvedba na termo fasada i vnatresna izolacija na vasiot dom.seto toa ovozmozeno na 84 rati.poveke za nas na ;www.fasada.com.mk
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Izvedba na termo fasada i vnatresna izolacija na vasiot dom.seto toa ovozmozeno na 84 rati.poveke za nas na ;www.fasada.com.mk
Bulevar Ilinden 138a 070204900 https://www.fasada.com.mk
845
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070204900

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации