Објавени: мај 17 2022 12:25

Stan vo Gege Dame Gruev Novoselski pat

ЕУР

Објавени: мај 17 12:25
Прегледи: 313
Продавам стан 66м2 + 8м2 pодрум на 3-ти спрат
Целосно реновиран, нови прозори и влезна врата, реновирано купатило и нова кујна со сите електронски уреди.. + вградени плакари во ходник.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации