Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gorce Petrov

Се продава од: Dejan 06 јун. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: ul. socijalisticka zora
Површина: 65 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Се продава стан во населба Ѓорче Петров, високо приземје, 63 квадрати + 2 квадрати подрум.
Комплетно реновирано купатило
PVC прозори
Целосно опремена кујна
Голем балкон
Нема посетени огласи
Кон почеток