Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Gorce Petrov

58 500 ЕУР

Се продава од: Roze Ajtova Денес 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava nov stan 54m2 vo Gorce Petrov blizu opstinata na ubava i mirna lokacija postojka na 1min. Stanot e na prizemje gleda na istocna strana ima kujna so dnevna, spalna, detska soba,kupatilo, hodnik,terasa 2m2 obezbedeno parking mesto. Stanot se prodava polunamesten.
Roze Ajtova
 
076 437 349
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации