Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 03:52

Stan vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: мај 20 03:52
Прегледи: 523
Шифра 4023 Се продава стан во Ѓорче Петров кај стадионот 38м2 со 1 спална соба на 8 кат со лифт, вселив во декември 2022 година . Цена 35340 евра . Информации на телефон 078 382 592 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации