Објавени: јан. 25 2022 03:26

Stan vo nas.Hrom

ЕУР

Објавени: јан. 25 03:26
Прегледи: 3
Се продава полунаместен стан од 82м2 во нас. Хром, со 3 спални, 1 бања, 1 гостинско wc, тераса и балкон.
Лице за контакт Сандра 070 205102
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации