Оглас од претпријатие Објавени: мај 16 2022 11:38

Stan vo Porta Vlae

ЕУР

Објавени: мај 16 11:38
Прегледи: 649
Se prodava polunamesten stan vo Porta Vlae 54m2 stanben prostor i 12 m2 golema terasa, 2 m2 pomala balkon, 2 spalni, na 7 kat od 15 kata, lift, greenje na struja, obezbeden parking. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации