Оглас од претпријатие Објавени: јун. 21 2022 09:42

Stanovi so razni kvadraturi vo gradba vo Hrom

ЕУР

Објавени: јун. 21 09:42
Прегледи: 2772
Контакт телефон 071/276-644 / Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч.

Се продаваат нови станови во градба, со разновиодна квадратура кои до крај на Март 2023 година ќе бидат завршени со следните карактеристики:

-Објектот во населба Хром се гради со Ytong блокови кои се изработени од природни материјали и обезбедуваат одлична термоизолација – за греење и ладење. YTONG се добива од природни суровини како што се: цемент, гипс, кварцен песок, вар, вода.
-Ѕидовите во и меѓу становите ќе бидат ѕидани (нема да има гипс картон).
-Паметно осветлување со прекинувачи на допир со цврст панел со иновативна 3D технологија на засилено калено стакло
* Брз одговор од 3ms 🕐
* C-Touch технологија ♻️
* Исклучителен дизајн 👌🏼

-Заштеда до 15% електрична енергија.
- Гласовни команди преку HomeMate апликацијата, Amazon Alexa, Google .
-Греењето е предвидено да биде решено во зависност од тоа дали во станот ќе биде поставено подно греење или пак инвертер клима. Оттука ќе произлезе и изборот на подот односно дали ќе биде паркет или таркет. (доколу се одлучат за подно греење опцијата за паркет е исклучена).
-Во становите ќе бидат поставени прозори од брендот Саламандер со 3 стакла со 6 комори и К заштита.
-Со станот се добива целосно опремена бања.
Опис на линк

UNICON

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Tetovo 071276644 http://unicon.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации