Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2022 10:12

Stanovi vo Gorce Petrov

ЕУР

Објавени: апр. 17 10:12
Прегледи: 2722
Ostanati se stanovi samo od 58 m2 od 1 do 5 kati.Lokaciski vo blizina na stadionot Kokta.Urbanizirrana sredina,vo blizina ucilishte,gradinka,ambulanta,apteka.market,pazar. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации