Оглас од претпријатие Објавени: апр. 12 2022 04:14

Stanovi vo gradba od 32m2 do 85m2 vo Skopje

ЕУР

Објавени: апр. 12 04:14
Прегледи: 27
STANOVI VO GRADBA

Objektot se naoga vo naselba Hrom na ulica Mancu Matak

Rok na izvedba: 18 meseci od mesec noemvri 2021 godina.

Katnosta e prizemje + 3 kata +potkrovje so lift. Parkingot e rešen pod objekt na edno nivo i sopstven parking pred zgradata!

Kvadraturite se dvižat od 32m2 do 85m2.

Cena na stanovite na prvi, vtori i treti kat: 1200 evra/m2.

Za povekјe informacii, obratete se na:
Stefani 071/345-955
Filip 077/641-410
Šifra: 0219821
Опис на линк

Милошевски

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата

077641410

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации