Оглас од претпријатие Објавени: мај 19 2022 03:41

Stanovi vo gradba vo Hrom

Објавени: мај 19 03:41
Прегледи: 8285
Кодекс Градба продава станови во изградба на објект(П+3+ПТК) во Населба Хром на одлична мирна локација во непосредна близина на основното училиште.
Oбјектот кој ќе биде со вграден лифт ќе бидат употребени високо квалитетни материјали во секоја фаза на изградба.
Во објектот се останати станови од 48м2 до 50м2 со една спална и можност за купување на подземен паркинг простор.
Контакт телефон:
078 427 757
078 404 406
078 427 527
Купувањето е директно од инвеститор без ваша обврска на плаќање на данок.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8285

Адреса:

Огласи од овој огласувач:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации