Оглас од претпријатие Објавени: мај 16 2022 09:44

Stanovi vo gradba vo Hrom

ЕУР

Објавени: мај 16 09:44
Прегледи: 1542
Prodazba na stanovi vo gradba vo Hrom.
Zgradata e na 4 kata I e vselliva juni 2023.
Ostanati stanovi samo od 47m2 na 1vi,2ri I 3 kat.
Cena:1200 evra/m2.
Parking pred zgrada 2500 evra I podzemno garazno mesto 4000 evra.
Kontakt: 075259995
Agencija za nedviznosti Pegasus.
Опис на линк

Агенција за недвижности ПЕГАСУС

Булевар Партизански Одреди 3П/Б-4 локал 34
+389 75/259-995
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Партизански Одреди бр 3П/Б4 локал 34 Прикажи на мапата

075259995

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации