Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO NOVOGRADBA VO HROM

950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Le-Go Engineering Вчера 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продаваат станови во градба во Хром, на одлична мирна локација, на Ул. Манчу Матак бр. 41. Основна карактеристика на објектот е што тој е целосно енергетски ефикасен, има модерна и ексклузивна фасада, висококвалитетни надворешни прозори и врати. Дополнително, објектот располага и со лифт. Во становите е предвидено да се вгради Инвертер клима уред, висококвалитетен трослоен дрвен под, одлична електрична галантерија, висококвалитетни собни врати, плочки од светски производители и беспрекорна завршна внатрешна обработка. останати се уште 6 станови:
-стан 7, 63м2 на 1 кат
-стан 10, 64м2 на 1 кат
-стан 12, 64м2 на 2 кат
-стан 15, 64м2 на 2 кат
-стан 16, 49м2 на 3 кат, и
-стан 22, 62м2 на поткровје
Цената на становите е 950 евра / м2
Во објектот e останато уште три подземни паркинг места од 13м2 и истите се продаваат по цена од 2.500 евра
Објектот ќе биде вселив до септември 2021 година.
Le-Go Engineering
070235407, 078441031
Leaflet

Le-Go Engineering

1 Огласи во продавницата
Кон почеток