Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI VO GRADBA ILINDEN

640 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВЕРТИКАЛ Недвижности 26 дек. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Trosoben stan od 90m2 vo Aerodrom 68 000 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 40m2 vo DEBAR MAALO 200 ЕУР
MAVROVO vikendica so dvor od 380m2 -
Deloven prostor vo strog Centar 170m2 -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 11723

Одличен избор на станови во досега најголемиот станбено-деловен комплекс во Општина Илинден.

“Комплексот Илинден” е составен од 3 згради со 170 станбени единици , 1900 м2 деловен простор , гаражни места на ниво -1 и паркинг околу самите згради .

Во станбениот комплекс Илинден исклучително внимание е посветено на квалитетот на вградните материјали. Во изработката на внатрешните преградни ѕидови како и за надворешната ѕидарија се користат цигли од реномираниот производител Wienerberger и 4 сезонска пвц столарија се во интерес да се обезбеди А класа енергетска ефикасност која ќе Ви заштеди до 6 пати повеќе енергија и пари.

Локацијата на станбениот комплекс Илинден ја нуди достапноста на важни точки на интерес со акцент на потребите на модерното семејство, односно најмладите:

• Детска Градинка „Гоце Делчев“
• Основно училиште „Гоце Делчев“
• Основно училиште „Браќа Миладиновци“
• Средно училиште „Илинден“

Парковите и зеленилото создадено за детската игра се на само чекор од вас, како и црквата Константин и Елена, повеќе експозитури на банки, пошта и неколку поголеми маркети.

Со цел да им овозможи на нашите купувачи оптимални и олеснителни услови при купување на стан, инвеститорот има склучено договор со сите банки обезбедувајќи најмали каматни стапки и најмало учество.

Нудиме најниска цена во регионот !!!
640 eur/m2 !!!

Расположливи квадратури:

44,5 m2
53 m2
63 m2
70,5 m2
88,5 m2
92,7 m2
94,4 m2
107,7 m2
112,8 m2
131,7 m2

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ: 070 379 633
ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ Недвижности Скопје

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ !!!

ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Leaflet
Se izdava stan od 60m2 vo Centar 440 ЕУР
Trosoben Stan vo Centar 67m2 kaj Pestaloci -
Se izdava kancelariski prostor 40m2 vo DEBAR MAALO 200 ЕУР
Dvosoben stan od 56m2 vo Madzari -
Кон почеток