Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO ILINDEN

640 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Unija Klub 05 септ. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Тутунска и со Силк роад Банка за добивање на стамбени кредити. Комплексот е во непосредна близина до сите позначајни точки на делување ( маркети , училишта ,градинки , банки итн ) Опкружувањето е чисто и мирно ,на само неколку км од градското сивило. Канцелариите ни се наоѓаат на самиот објект во градба. За секакви прашања јавете се на 075 220 234 или 075 270 989.
Квалитетна градба со вградни материјали од европски производители - ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ . Ве очекуваме 😊 Unija Klub
Unija Klub
075 220 234
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации