Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 stana vo Taftalidze na ul.Praska

0 МКД

Се продава од: Goran 02 окт. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Prodavam 2 ekskluzivni stana(penthouse) na ul.Praska, naselba Taftalidje edniot stan e 115m2 so 40 m2 terasa, i drugiot stan 125 m2 so 40 m2 terasa
Leaflet
Кон почеток