Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAKA VO ZDANEC

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 11 мај 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр:9177
Контакт Бр: 076 355 224

На преубава локација.
Има маркица за градба П+1+ПТК.
Вкупна површина на плацот 330 м2.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток