Оглас од претпријатие Објавени: јул. 14 2022 06:44

Cetvorosoben stan 75m2 vo Karpos 4 kaj mostot ON

ЕУР

Објавени: јул. 14 06:44
Прегледи: 5137
Se prodava vednas vseliv ubav funkcionalen 4ri soben stan na ul. Demir Trajko br.70 - sproti trite kuli kaj mostot obedineti nacii vo karposh 4 ,
do uchilishteto QSI INTERNATIONAL SCHOOL SKOPJE

Mini zgrada
Pr + 3kata + Pot
Gradba : 2015 godina

75m2
Prizemje bez terasa
Zapad / istok
Stanot ima sopstveno parno na struja

Funkcionalen raspored
( hodnik , tri spalni sobi , dve kupatila , kujna , dnevna soba i trpezarija )

Vednash vseliv stan
Chist imoten list

Cena : 1100 evra po m2
Kupuvachite ne plakaat agenciska provizija

Kon tel : 078681018 melita
078356889 viki
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации