Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DUPLEKS so 3 spalni sobi vo Karpos 2

78 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 19 јун. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor vo Centar 400 ЕУР
Renoviran stan vo Karpos 4 55 500 ЕУР
Se izdava odlicen deloven prostor 0 МКД
Se izdava atraktiven deloven prostor vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Нов стан со три спални соби - ДУПЛЕКС во стара зграда дел од надградба на 5 Кат со лифт. НИВО 1 - (Дневна, кујна, спална, бања, тераса и француски балкон). НИВО 2 - ( Две спални и галерија). Чист имотен лист. Станот е енергетски ефикасен и поседува енергетски пасош. ДВЕ КЛИМИ. Цената е со вклучен данок.

Евидентен број 30648
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
VEDNAS VSELIV STAN VO AERODROM 0 МКД
Cetvorosoben stan KISELA VODA vo blizina na Cujo 70 000 ЕУР
SE IZDAVA 2SOBEN VO TAFTALIDZE 2 230 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM OD 70M2 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации