Објавени: јул. 22 2022 01:18

Duplex stan od 116m2 vo Taftalidze

ЕУР

Објавени: јул. 22 01:18
Прегледи: 521
Зградата има 4 станови и се наоѓа на мирна локација, во близина на Нова гимназија, основно училиште Коменски и Јахја Кемал.
Станот се наоѓа најгоре и истиот има две нивоа поврзани со внатрешни скали.
На горниот спрат има две соби, простран гардеробер и купатило, а на долниот спрат се: дневна соба, трпезарија, кујна, спална со купатило и гостински тоалет.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации