Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN NOV 35M2 TAFTALIDZE

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 29 мар. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

PREUBAV STAN VO MICURIN 100m2 ODLICNA CENA 300 EUR
ODLICEN KOMPLET RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA 54 M 42 000 EUR
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 64 000 EUR
KOMPLET LUKS OPREMEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava dvosoben stan so povrsina od 35m2 na 1 kat, vo faza na gradba ( gradba gotova kon krajot na 2017 godina) neobvrzuvacki parking prostor. Cena 1100e/m2 so vklucen danok.Kontakt Zaklina 078/300-583
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
KUKA VO BARDOVCI 155 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN AERODROM SO GARAZA 73 M2 950 EUR
STAN SO MEBEL 87M2 GRAND PRESTIGE 1 050 EUR
MAGACINSKI PROSTOR 200 M2 PINTIJA BLIZU KORNI 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации