Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN 37M2 VO KARPOS 3

37 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 јун. 11:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Trosoben stan 80m2 vo Karpos 4 75 000 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN 53M2 STAN VO CENTAR 56 000 ЕУР
BARAKA VO TRNODOL NA AGOL 150 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 75M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава двособен стан во Карпош 3 на 5-ти кат во близина на Сити Мол со лифт и централно парно, површина од 37м2, ориентација северозапад
шифра 3718
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN DVOSOBEN 46M2 STAN VO KARPOS 1 46 000 ЕУР
SE IZDAVA OPREMENA 28m2 GARSONJERA KAJ MASINSKI 150 ЕУР
NOV OPREMEN TROSOBEN STAN 70M2 VO ADORA DIAMOND -
ODLICEN 72M2 3-SOBEN STAN VO CRNICE SO GARAZA 1 050 ЕУР
Кон почеток