Оглас од претпријатие Објавени: мај 06 2022 10:30

Dvosoben stan od 52m2 vo Karpos 3

ЕУР

Објавени: мај 06 10:30
Прегледи: 555
Se prodava dvosoben stan so povrsina od 44m2 stanbena povrsina i 8m2 terasa vo Karpos 3
Stanot e pozicioniran na visoko prizemje
Raspolaga so dnevna so kujna trpezarija,spalna soba,banja i terasa
Orientacija sever
Ima centralno parno greenje
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации