Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2021 11:31

DVOSOBEN STAN OD 54m2 VO KOZLE

ЕУР

Објавени: мар. 04 11:31
Прегледи: 79
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 54M2 VO KOZLE
STANOT E POZICIONIRAN NA 6TI KAT OD VKUPNO 10 SO LIFT
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
ZGRADATA IMA PARKING
SIFRA 5936
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации