Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvosoben stan od 65m2

0 ЕУР

Се продава од: Nikola Вчера 03:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
se prodava dvosoben stan karsi leptkarija 65 m2 mobilen telefon 074 220 094
Nikola
 
074 220 094
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации