Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan od 66m2 kaj Mlecen Restoran

64 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 04 фев. 11:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава двособен стан од 66 м2 кај Млечен Ресторан на 2 кат со 2 тераси и парно.
Цена: 64.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток