Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Karpos 4

39 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 02 дек. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

INDUSTRISKI plac VIZBEGOVO 3800 m2 + 4000 m2 0 ЕУР
Se izdavaat 2 spoeni kancelarii vo Debar Maalo 200 ЕУР
Dvosoben stan Centar  kaj Grcka Ambasada 60m2 0 МКД
SE IZNAJMUVA STAN 85m2 VO BUNJAKOVEC 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан во Карпош 4
- кат 17 ( не е последен )
- Ходник
- Бања
- Голема дневна соба со трпезарија
- Одвоена кујна
- Спална соба
- Тераса

Евидентен број 34698
Лице за контакт МАРТИН
078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Kuka vo Przino so markica za gradba A1 153 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN NA VODNO 550 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 230 ЕУР
Stan od 56m2 so 1 spalna Skopje 62 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации