Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Taftalidze 1

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 30 јан. 13:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Vo Taftalidze 1 vo blizina na Forca i pazarot vo Taftalidze se prodava dvosoben stan,na prvi kat,centralno greenje,dve terasi.Solidno socuvan stan.Cist imoten list. Cena 55000 eu + 1 % Agenciska provizija.
Agencija ,,Family House
Leaflet
Family House

Family House

464 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM 10 000 MKD
SE IZDAVA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 2 190 EUR
FAMILY HOUSE KUKA VO NASELBA LISICE 69 000 EUR
SE IZDAVA POLUNAMESTEN DVOSOBEN STAN VO N.LISICE 180 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации