Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVNA AKCIJA-STAN NOVOGRADBA VO TAFTALIDZE 1

53 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 21 ноем. 17:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1, КАЈ ГИМНАЗИЈА ГЕОРГИ ДИМИТРОВ.
ГОДИНА НА ГРАДБА 2014

ПОВРШИНА 48 М2
2 СОБЕН
КАТ 5/6 СО ЛИФТ
ТЕРАСА
ПАРНО
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН

ЦЕНА 53.500 ЕВРА
*АКЦИЈАТА ТРАЕ ДО 30.11.2016*

ШИФРА А178
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
PREKRASEN STAN 59m2 VO GORCE PETROV 45 500 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR KATOLICKA 950 ЕУР
PREKRASEN 2 SOBEN STAN VO KOZLE 43 000 ЕУР
Plac vo Pintija na ulica Sasa 80 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации