Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Excellence New 3 Bedrooms Apartment in Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOVE IN 21 мај 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата

HOUSE next to NOVA School Taftalidze 0 МКД
Deloven prostor od 100m2 vo Centar 450 ЕУР
Beautiful 1 Bedroom Apartment for Rent  Karposh 3 0 МКД
Brand New Apartment for Rent close to NOVA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Located in Kozle, Skopje.
Beautifully furnished new apartment for rent with 110 m2 living area in a building with elevator. The apartment has 3 bedrooms, 2 bathrooms, a guest toilet, walking closet, 2 balconies, air-conditioner , central city heating system, and a garage.
PRICE: 800 EUR monthly
Contact: +389 78 431 071
+ 389 2 3084 030
www.movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
New House for rent in Bardovci with swimming pool 0 МКД
Beautifully Furnished Top Floor Apartment 0 МКД
 Brand New apartment for rent 55m2 Vodno 0 МКД
Brand New Apartment for Rent 55m2 in Karpos 3 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации