Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera vo Karpos 1 kaj Simpo

30 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 14 дек. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата

Moderen stan vo Hrom 200 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ GRCKA AMBASADA 250 EUR
Trosoben stan Kisela Voda 64 650 EUR
Se izdava stan 150m2 vo Taftalidze 1 450 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава гарсоњера во Карпош 1 кај Симпо, во градба готова до јануар 2016.

Повеќе инфо 078/339-317 Петар
шифра - 24278
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 317
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
Trosoben stan pozadi Skopjanka -
STANOVI SO 2 SPALNI SOBI VO GJORCE PETROV -
Trosoben stan vo Centar - UJP i bilna apteka 115 000 EUR
Atraktiven stan vo Taftalidze 1 55 000 EUR
Кон почеток