Оглас од претпријатие Објавени: јун. 01 2022 11:41

Hrom nov stan 36m2 na 4 kat

Објавени: јун. 01 11:41
Прегледи: 517
15085...Партенон Недвижности продава стан нов 2021 г.г во Хром кај градинката 36м2 со спална соба, лифт 4/4кат со и.лист.......цена 48000еу
Повеке информации на 071/257-405
Партенон агенција
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации