Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 12:58

Kozle A1 objekt so 6 apartmani po 27m2

Објавени: мај 12 12:58
Прегледи: 863
***Партенон Недвижности продава во Козле А1 објект луксузен реновиран и опремен со површина од 230м2 поделен на 6 апартмани по 27м2 луксузно опремени со заеднички простории во приземјето, тераса и мал двор 50м2...Идеална можност за инвестиција ....цена по видување...
Повеке информации за сериозно заинтересирани купувачи на телефон 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации