Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ- 66м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 26 окт. 20:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан во Тафталиџе во непосредна близина на студентскиот дом Гоце Делчев и Реплек. Зградата е П+3+Птк во завршна
фаза на града - вселив во ноември 2018г.

-> 66м² - одличен распоред (2 спални соби)
-> тераса со отворен поглед кон Водно
-> 2- кат - со лифт

цена: 1050 евра/м2 со вклучен ДДВ

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

Краток опис на понуда:
- Квалитетна градба и одлична изолација
- Квалитетни завршни материјали (паркет, плочки итн.)
- Сопствено греење на струја
- Лифт
- Можност за купување на паркинг простор
- Лист за предбележување на градба
- Можност за купување со станбен кредит


телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
Кон почеток