Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН - КАРПОШ 57m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 фев. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се изнајмува нов и веднаш вселив стан на одлична локација во Карпош во непосредна близина на ТЦ. Сити Мол, Веро и Рамстор маркети и веднаш до кејот на Вардар.
Станот е во нова зграда, се изнајмува целосно и ексклузивно наместен и за подолг престој

🏢 Површина: 57м²
🛏 2 спални соби
🗻 Тераса со отворен поглед кон југ
👉 5-кат
👉 лифт
🔥 Централно парно греење
❄️ Клима уред
📑 Договор за подолг престој

💵 Цена: 450 евра + тековни трошоци

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mkодажба на нов стан на одлична и мирна локација во Козле во непосредна близина на бензинската Макпетрол.

➡️ 57м² со 2 спални соби/1 бања/2 балкони
➡️ 2-кат во мал објект Пр+2+птк
➡️ ориентиран кон северозапад
➡️ сопствено парно греење на струја
➡️ Можност за купување на паркинг место
➡️ висококвалитетни материјали на изведба: 15цм демит фасада, енергетска фасада ААА, РЕХАУ 3 слојни стакла
➡️ завршна фаза - (подови по избор на купувач).
➡️ Со имотен лист - можност за купување со станбен кредит во било која банка.

💵 Цена: по договор

Термин за разгледување и посета на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Повеќе информации за понудата на следниот телефон за контакт:
📲 071 30 42 42
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток