Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUSKUZEN STAN VO ZLOKUKJANI

Се продава од: Aleks MKD 08 авг. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ПРОДАВА ИЛИ СЕ ИЗНАЈМУВА исклучиво на сериозни клиенти, ЕКСТРА ЛУКСУЗЕН СТАН, кој се наоѓа во резиденцијалниот комплекс „Свети Јован“, во населбата „Злокуќани“, во Скопје. 190 m2 со 4 соби, 2 тоалета и 2 тераси.
AN EXTRA LUXURY APARTMENT, located in the residential complex "Sveti Jovan", in the "Zlokukjani" settlement in Skopje, IS SALE OR IS RENTED exclusively to serious clients. 190 m2. 4 rooms. 2 toilets and 2 terraces.

Дополнителни информации на следниот телефонски број - Additional information on the following telephone number: 070329805.
Aleks MKD
070329805
Leaflet
Кон почеток