Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN STAN VO KARPOS KAJ DRAMSKI 56m2

54 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 19 јун. 20:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
STAN OD 28m2 VO GORCE 22 000 ЕУР
GARSONJERA VEDNAS VSELIVA VO GORCE 27 000 ЕУР
 STAN Top Ponuda Itnoo 250 ЕУР
KUKA SO PLAC ZA GRADBA VO VLAE 72 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ШИФРА: 1724 Се продава реновиран и наместен стан во Карпош во близина на Драмски театар со површина од 56м2 станот поседува- 1спална соба,дневна,кујна,бања,балкон и подрум,со централно греење,позициониран на 4кат без лифт .Ориент:Југ
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
LUKS.OPREMEN STAN KAJ ZLATEN KLAS -
ODLICEN STAN KAJ MLECEN 40M2 45 500 ЕУР
VSELIV POLUNAMESTEN STAN VO MICURIN 52 000 ЕУР
STAN 46m2 VO DAME GRUEV 26 000 ЕУР
Кон почеток