Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2022 12:21

Nov dvosoben stan 39m2 vo Hrom

ЕУР

Објавени: апр. 08 12:21
Прегледи: 586
SE PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN VO HROM VO BLIZINA NA GRADINKATA
STANOT E POZICIONIRAN NA 4TI KAT SO LIFT
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
STANOT IMA MALA KOSINA VO SPALNATA
SIFRA 6802
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации