Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov dvosoben stan vo Taftalige

49 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 10 јан. 17:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2961 Огласи во продавницата

Ubav stan od 74m2 kaj Ekonomsko 200 ЕУР
Renoviran trosoben stan vo Kisela Voda 53 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 2 nova gradba 470 000 ЕУР
Dvosoben stan vo Karpos 4 39 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан, со повшина 43 м2, на 3-ти кат, во нова зграда (во изградба), во Тафталиџе 1
Нето цена 1150 евра/м2

Контакт
Мики 070 243 104
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2961 Огласи во продавницата
Novogradba vo Taftalige 1 52 200 ЕУР
STAN NA UBAVA LOKACIJA VO VLAE 44M2 44 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM 170 ЕУР
NAMESTEN 4 soben STAN ZA IZNAJMUVANJE 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации