Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov nevseluvan stan 63m2 vo Karpos

73 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Goran 21 ноем. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Станот е до Лира ресторанот, 63м2 со две спални, дневна, купатило, две тераси, ходник, кујна. Станот е на втори спрат изграден поред три години и не е вселен
Goran
Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite
Посетете ја нашата продавница
Partizanski Odredi 46 Прикажи на мапата
+389 70250658
Leaflet
Goran

Goran

156 Огласи во продавницата
Soborna Namesten Stan so 3 spalni 350 EUR
Podkrovje vo Vlae 55 000 EUR
Stan vo Aerodrom 88 000 EUR
Se bara deloven prostor od 300m2 Centar ili Aero -
Кон почеток