Оглас од претпријатие Објавени: дек. 17 2021 12:56

Nov stan od 34m2 vo Hrom

ЕУР

Објавени: дек. 17 12:56
Прегледи: 225
SE PRODAVA NOV STAN VO HROM SO POVRSINA OD 34M2
STANOT E NA 4TI KAT SO LIFT
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,BANJA I TERASA
STANOT E NA POSLEDEN KAT IMA TAVAN SO IZOLACIJA ,STANOT IMA SAMO EDNA KOSINA
NEMA DANOK
IMA KLIMA URED
SIFRA 6640
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации