Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 65m2 vo Taftalidze Itno

68 000 ЕУР

Се продава од: Eli 15 фев. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava nov stan od 65m2 (63+2) vo nova zgrada posle Replek. Vo stanot ke ostanat vgradenite raboti:nova kujna, vgradeni plakari vo spalna, ostava, elementi vo banja, roletni..Vo cenata na stanot spaga i parking mesto pred zgrada. Cena 68.000 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации