Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN SO POGLED NA VARDAR

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 28 ноем. 15:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM -
Deloven prostor vo Aura Biznis Centar 700 ЕУР
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR 141 m2 VO AERODROM 1 550 ЕУР
MODERNO OPREMEN STAN NA VODNO 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава нов стан во мала зграда на мирна локација. Станот има голема дневна и три спални соби, два тоалети. Се наоѓа на самиот кеј на реката Вардар.
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR ZA IZLOZBEN SALON 1500m2 6 000 ЕУР
Se izdava moderno opremen stan 77m2 vo Centar 500 ЕУР
Stan so 2 spalni 1 200 ЕУР
NOV MODEREN STAN DO UNGARSKA AMBASADA 600 ЕУР
Кон почеток