Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Novi stanovi 35m2 i 85m2 vo Taftalidje 1

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 04 септ. 13:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 56m2 vo Kisela Voda 46 000 EUR
Se izdava stan moderno namesten vo Karpos 350 EUR
Idealen stan 57m2 vo Kisela Voda 42 500 EUR
Stan vo Hipodrom od 60m2 40 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sh:33167
Se prodavat novi stanovi kaj gimnazija Nova vo Taftalidje 1.
- 35 m2 na 7 kat so lift, parno,terasa, 1 spalna, juzno orientiran .
Cena po dogovor

-85m2 na 1 kat so lift, parno, terasa, 3 spalni, juzno orientiran.
cena:cena po dogovor
kon. tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток