Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi stanovi kaj Simpo

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate agency GRANDE HOME 02 окт. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stan vo Kapistec 47m2 50 000 EUR
Przino plac 400m2 so markica 135 000 EUR
CRNICE LUX KUKA 300m2 1 000 EUR
Stan od 43m2  vo Hipodrom 32 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodavaat novi stanovi, vo pocetna faza na gradba, vo Karpos 1,kaj Simpo. Cena 1250e/m2 so vklucen DDV. Vselivi avgust 2020g. Tel. 071209744 070323154 078442537 071257405
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Leaflet
Stan od 60m2 vo Kisela Voda 65 000 EUR
Novi stanovi vo Karpos 1 020 EUR
Novi stanovi od 50m2 vo Kapistec 1 250 EUR
Luks stan 70m2 vo Kapistec 450 EUR
Кон почеток