Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI SKOPJE KARPOS OD 63m2 65m2

990 ЕУР

Се продава од: STANOVi 19 јан. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVAAT STANOVI OD 57-m2 PRIZEMJE / 6-KAT 63-m2 65-m2 SKOPJE KARPOS VO BLIZINA NA ZGRADA KULI 3-LEPOTICI ili STARA TELEVIZIJA. ZA PO VEKE INFO- TEL 075-309-418
Leaflet
Кон почеток