Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Нови станови во Влае 74м2 и 81м2

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 22 јан. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 74m2 vo Novo Lisice 60 000 EUR
Stan vo Hipodrom 58m2 37 000 EUR
Se izdava stna 36m2 pozadi Pazar Bunjakovec 200 EUR
Stan vo N Lisice 77m2 so 3 spalni 58 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продаваат нови станови во Влае од 74м2 и 81м2 на 5 кат со лифт по 900 е/м2.

Кон. тел.Лиле:078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
NOV STAN VO GRADBA KAJ MVR 1 050 EUR
Namesten stan so 2 spalni kaj Pedagoska 65m2 260 EUR
Stan od 60m2 vo Hipodrom 34 000 EUR
Stan vo Centar do MVR 61m2 0 MKD
Кон почеток