Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novogradba vo Taftalige 1

52 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 17 јун. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN NA VODNO 500 ЕУР
Stanovi vo Centar 1 050 ЕУР
Trosoben stan kaj Grcka ambasada 0 МКД
Se izdava trosoben stan vo Kozle 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан новоградба во Тафталиџе 1.
Современи безбедносни системи-видео надзор, Централно греење ( БЕГ ), подови од квалитетен паркет, опремена бања со санитарија од познати и проверени производители PVC прозори 4 сезони,со Termopan дупло стакло полнето со азот.
Евидентен број 29192
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Renoviran stan 100m2 kaj UNIVERZALNA - Centar 92 000 ЕУР
AERODROM trosoben 88m2 vo blizina na TREND 350 ЕУР
MODEREN STAN KAJ RAMSTOR 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO N LISICE 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации