Оглас од претпријатие Објавени: јул. 05 2021 04:22

Odlicen stan pozadi Leptokarija Karpos

ЕУР

Објавени: јул. 05 04:22
Прегледи: 134
SILVER City Partner agencija prodava odlichen stan 80m2 + 6m2 podrum vo karposh pozadi Leptokarija blizu opshtinata. Stanot se naogja na 2ri kat bez lift i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna so elementi kii ostanuvaat vo stanot
- 2 spalni sobi
- balkon
- podrum 6m2
- gradsko parno

Cena: 80 000 eur
Kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации